Společnost Mám přehled, s.r.o. se nativně zabývá projektováním, instalací a následným servisem kamerových systémů a zabezpečovacích systémů. Naši prioritou jsou systémy značek Dahua a Paradox, má to u nás své důvody – dostupnost, kvalita a další..

Společnost Mám přehled, s.r.o. nabízí IT Outsourcing zejména pro oblast Základní školy s orientací na IT infrastrukturu, PC stanice, správu Microsoft Windows Serverů, počítačové sítě, zabezpečení sítí, bezpečnostní politika, archivace dat, platforma Office 365 (poštovní server Microsoft Exchange) a dále zabezpečení objektu kamerovým a přístupovým systémem. Správa výše uvedeného probíhá zejména vzdáleně – systém TeamViewer. Využíváme serverové řešení DELL a antivirové produkty společnosti ESET.
Nechte si od nás zpracovat IT audit – vstupní brána do moderních technologií.

Naše softwarové aplikace tvoří rodinu aplikací vycházejících z implementace kamerových a zabezpečovacích systémů a projektů ve specifických oblastech. Aplikace vychází z naši firemní vize – „Mám přehled“.
Každá z aplikací v sobě obsahuje spojení unikátního know-how (získaného vývojem a referenčními implementacemi), potřebné kvality a dlouhodobých zkušeností v oblasti implementace softwarových projektů.

Naše služby a softwarové aplikace vychází z naši firemní filozofie Mám přehled.

Tým společnosti Mám přehled, s.r.o.