2020-03-02, HANGZHOU, Čína

Rok 2020 bude celosvětově mimořádným rokem díky výskytu koronavirové infekce COVID-19. Vysoce nakažlivé onemocnění si vzalo do dnešního dne mnoho životů zejména v Číně, Itálii a dalších státech světa.

Společnost Dahua Technology, přední světový poskytovatel řešení a služeb IoT zaměřených na video, stojí v přední linii prevence a kontroly epidemií v Asii a připojil se k celosvětovému úsilí v boji proti viru s cílem minimalizovat dopad na lidstvo. Od první dodávky termálních kamer 24.ledna do nejvíce zasažených oblastí Wu-chan 24, bylo Dahua Thermal Solutionrozmístěno do několika tisíc lokalit v Číně a dalších asijských státech, a to do dopravních uzlů, komerčních komplexů, bank apod.

video

Dahua Thermal Solution měří tělesnou teplotu zaměstnanců a každý den zpracovává tisíce lidí. Ve srovnání s tradičním způsobem měření tělesné teploty (teploměr) Dahua Thermal Solution významně zvyšuje rychlost i přesnost a současně snižuje nebezpečí křížového nakažení obsluhy díky vzdálenému měření. Na měření teploty 5.000 osob bezdotykovým teploměrem budete potřebovat cca 4,2 hodiny, protože měření trvá min. 3 sekundy. Pokud však používáte Dahua Thermal Solution, měříte 3 osoby za sekundu a celé to potrvá cca 30 minut. Řešení se vyznačuje také vysokou přesností měření  ± 0,3 ℃.

„Dahua Thermal Solution nám pomohlo odhalit několik podezřelých případů během několika hodin provozu, což si velmi vážíme,“ komentoval uživatel Hongkong.

Dahua Thermal Solution je v první linii od samého začátku a pomáhá s prevencí a kontrolou epidemií na letištích, nádražích, nemocnicích, školách a dalších místech po celé Asii. Díky vysoké přesnosti, účinnosti, přizpůsobivosti a snadnému nasazení lze Dahua Thermal Solution použít také na všechny druhy vchodů a  východů do kuchyní a školek.

Zdroj: DahuaSecurity.com