Řešení Dahua HDCVI byly úspěšně prezentovány na výstavě CPSE Shenzhen 2015. Dahua HDCVI řešení bylo použito v několika aplikacích, které rovněž ukázaly na trhu svou skvělou budoucnost a velký potenciál. Všichni zákazníci po celém světě se těší na nové produkty Dahua v příštím roce.

Zavřít

Přenos videa 1080P na vzdálenost 800m.


Mezi hlavními konkurenty na trhu v přenosu HD přes koaxiální kabel, drží Dahua HDCVI absolutní výhodu v přenosové vzdálenosti. Na výstavě CPSE 2015 Dahua zobrazovala real-time přenos videa 1080P na 800 metrů, což je mimo dosah jakýchkoli dalších příslušných technologií na trhu.
Zavřít

HDCVI kamera typu Starlight.

hdcvi_news_a-StarlightDahua HDCVI kamera řady 3231 obsahuje nejlepší snímač čip 2Mpix od SONY. Jak už název řady Starlight napovídá, snímací čip podává výsoký výkon i za extrémně špatných světelných podmínek až do 0.01Lux. Kromě kamery Starlight jsou v současné době umísťují na trhu a proto jsou navrhovány s takovými praktickými funkcemi jako je audio, alarm, vyhřívání, tři-výstupy a dvojí napájení. HDCVI řada Starlight se objeví na trhu v 1. čtvrtletí 2016.
Zavřít

HDCVI kamera s rozlišením 4Mpix – demo.


hdcvi_news_b-4MpixTechnologie Dahua HDCVI je již připravena na vyšší rozlišení, aktuálně 4Mpix a v blízké budoucnosti 4K. 4Mpix HDCVI demo bylo prezentováno na výstavě CPSE, standardní 4Mpix dynamický obraz byl přenášen v reálném čase (z HDCVI TX čipu na RX čip) pomocí koaxiálního kabelu délky 300 metrů. 4Mpix / 4K HDCVI chipset bude k dispozici již před Novým čínským rokemDahua kamery a HCVR rekordéry 4Mpix budou k dispozici v první polovině roku 2016.